Тэлефоны

 

№ п/п Пасада Фамілія, Імя, Імя па бацьку Нумар тэлефона
Адміністрацыя
1 Генеральны дырэктар Гайдулькин Уладзімір Уладзіміравіч 67-96-11
2 Першы намеснік генеральнага дырэктара Барсук Веньямін Іванавіч 67-96-17
3 Намеснік генеральнага дырэктара па будаўніцтве Шматкоў Аляксандр Іванавіч 67-96-09
4 Намеснік генеральнага дырэктара па працы з даччынымі прадпрыемствамі Строд Артур Ігаравіч 67-96-49
5 Кіраўнік праекта Кучанкоў Павал Валер’евіч 67-96-06
6 Кіраўнік праекта Кліменцьеў Дзмітрый Валер’евіч 67-96-50
7 Сакратар Залеская Вольга Ігараўна 67-97-72
8 Спецыяліст па кадрах Румянцава Наталля Мікалаеўна 67-95-49
Бухгалтэрыя
9 Галоўны бухгалтар Лаберка Наталля Райнгольдаўна 67-96-41
10 Вядучы бухгалтар Спевацкая Алеся Ігараўна 67-96-41
Сектар па інвестыцыйных праектах і фінансавай работы
11 Намеснік галоўнага бухгалтара – начальнік сектара Кешэнюк Таццяна Міхайлаўна 67-96-58
12 Бухгалтар Іванова Галіна Уладзіміраўна 67-96-39
13 Эканаміст Іжохіна Юлія Мікалаеўна 67-96-39
14 Эканаміст Шайтар Ія Уладзіміраўна 67-96-39
Вытворча-тэхнічны аддзел
15 Начальнік аддзела Радышына Алена Мікалаеўна 67-95-42
16 Намеснік начальніка аддзела Трапец Дзмітрый Аляксандравіч 67-95-42
17 Вядучы інжынер Камінская Ірына Васільеўна 67-95-42
18 Інжынер Новікава Таццяна Сяргееўна 67-95-42
19 Інжынер Емяльянава Алеся Вітальеўна 67-95-42
Аддзел праектных і геадэзічных работ
20 Начальнік аддзела Бараноўская Галіна Мікалаеўна 67-95-97
21 Вядучы інжынер Глушакова Таццяна Міхайлаўна 67-96-59
22 Інжынер Копач Аксана Аркадзьеўна 67-98-02
23 Тэхнік Блінова Марына Іванаўна
Аддзел тэхнічнага нагляду
24 Начальнік аддзела Казураў Міхаіл Юр’евіч 67-96-72
25 Намеснік начальніка аддзела Канюшка Ігар Міхайлавіч 67-96-72
26 Вядучы інжынер па тэхнічным наглядзе за будаўніцтвам Фёдараў Юрый Іванавіч 67-96-72
27 Вядучы інжынер па тэхнічным наглядзе за будаўніцтвам Шмыглёў Аляксандр Міхайлавіч 67-96-72
28 Вядучы інжынер па тэхнічным наглядзе за будаўніцтвам Кавалеўская Таццяна Аляксандраўна 67-96-72
29 Вядучы інжынер па тэхнічным наглядзе за будаўніцтвам Пракаповіч Сяргей Віктаравіч 67-96-06
30 Інжынер па тэхнічным наглядзе за будаўніцтвам Падрэз Андрэй Уладзіміравіч 67-96-72
Аддзел камплектацыі
31 Начальнік аддзела Цывінскі Сяргей Аляксандравіч 67-96-50
32 Вядучы эканаміст Канцавая Алена Валер’еўна 67-96-73
33 Інжынер Жарцоў Андрэй Аляксандравіч 67-98-02
Аддзел жыллёвага будаўніцтва
34 Начальнік аддзела Маёрава Галіна Леанідаўна 67-96-51
34 Інжынер Аксянчук Валянціна Мікалаеўна 67-96-51
34 Вядучы юрысконсульт Гардзецкая Дзіна Пятроўна 67-95-49
34 Эканаміст Раманенка Вікторыя Уладзіміраўна 67-95-98
Вытворчая база
34 Начальнік базы Жарнасекаў Алег Уладзіміравіч 65-72-36